Máme nové japonské perá — OHTO GS01!

Ste zvedavý?

Diáre 2021: kolekcia Šitá

23. 11. 2020

Tento rok by som Vám rada predstavila moju ďalšiu kolekciu diárov na rok 2021, kolekciu s názvom Šitá (Žitá).

Šiť. Prešívať. Krížik.
Žiť. Prežívať. Hľadať cestu.
Nachádzať miesto. Krížik.
A ďalšie. Krížik.
Áno. Krížik.
O tom je kolekcia Šitá.
Žitá. ×××

Takmer každá diárová obálka prešla mojimi rukami. Vyšila som do nej cestičku alebo vydierkovala osnovu. Iné obálky sú digitálne potlačené alebo je do nich zahorúca razené.

Všetko sa to deje na unikátnej rade talianskych papierov, ktoré v 15 % obsahujú upcyklované vlákna z textilného priemyslu, na obálkach diárov teda môžete viditeľne badať i hmatateľne cítiť čiastočky bavlnených a vlnených vlákien.

Aj tento rok vznikli v kolekcii 3 druhy diárov. Kalendárom najmenší je mesačný diár, ktorý obsahuje 60 strán a jeho základom je 12 dvojstrán s mriežkou, ktoré sú graficky prispôsobené konkrétnemu mesiacu v roku 2021.

Ďalším druhom je týždenný diár malý, ktorý obsahuje 160 strán. Tento rok som málinko zväčšila jeho formát, po novom má teda rozmer 12 × 17 cm a jeho základ tvorí 54 dvojstrán, každá dvojstrana prislúcha konkrétnemu týždňu v roku.

A posledným druhom diárika je diár týždenný veľký vo formáte 14,8 × 21 cm. Tiež obsahuje 160 strán a jednotlivé dni v týždni sú znázornené v stĺpcovom usporiadaní.

Diáriky sú doplnené o ročné prehľadové kalendáre, dvojstrany na písanie cieľov pre každý polrok, tie týždenné majú aj svoje vlastné mesačné prehľady a na konci vždy nájdete aj webovú kľúčenku, mesačník výdajov alebo prázdne bodkované strany pre vlastné poznámky.

Kompletnú limitovanú ponuku diárov 2021 aj s detailnými informáciami nájdete na eshope v sekcii Diáre.