V novom roku nové ciele

Prvý pracovný deň v novom roku 2016 je už za mnou. Nebol veľmi hektický… Povedala som si, že sa budem rozbiehať pekne pomaly a hlavne budem premýšľať tak globálne, čo podniknem v priebehu týchto ďalších 12 mesiacov. A tak si vravím, patrilo by sa to aj zaznamenať a počas celého toho roku na to jedným očkom aj pokukovať… Veď to poznáte, novoročné predsavzatia si dávame každý rok, sľubujeme, zaprisahávame sa… ale ako to vždy dopadne? :-)

Nezíde z očí, nezíde z mysle

Tak nech to má vyššiu úroveň ako len kus papiera, ktorý najčastejšie používame na zaznamenávanie. Nech je to aj také, aby som si to mohla vložiť do diára alebo zapichnúť na nástenku alebo nalepiť na stôl alebo… Jednoducho možnostiam inštalácii tohto plánovača cieľov na rok 2016 sa medze nekladú. :-)

planovac-cielov-2016-4

Plánovač aj pre vás

Aby som v tom neostala sama (lebo dodržať predsavzatia, ktoré sú už aj čiernou na bielom, nie je ľahká vec), rada darujem tento plánovač aj vám. :-) Stačí si ho už len jednoducho stiahnuť, vytlačiť a inštalovať na nejaké viditeľné miesto.

Návrh plánovača je pripravený vo formáte PDF, vytlačiť si ho môžete hneď doma, či zajtra v kancelárii alebo v copycentre. Pre jeho realizáciu môžete použiť ľubovoľný papier (samozrejme, ak to tlačiareň dovolí), takže to nemusí byť len biela kancelárska klasika, ale aj výkres, farebný kartón alebo kreatívny papier s jemným vzorom. Jednoducho podľa vlastnej chuti. :-)

A aby som nezabudla, plánovač je navrhnutý vo formáte A4, takže keď ho zložíte na polovicu, elegantne sa Vám zmestí aj za záložku do mesačného diárika z mojej dielne ;-)

Stiahnite si svoj plánovač cieľov 2016 v PDF


„Myšlienky majú moc. Oni vyživujú semienka veľkosti, ktoré sú v lone našich myslí.
Tiež môžu vyživovať negatívne neistoty, ktoré nás obmedzujú a bránia nám vo veľkosti.“ (T.D. Jakes)
„Lebo ako zmýšľa v duši, taký je.“ (Prís 23,7)A ak ste si ešte nestihli zaobstarať diár na rok 2017, nejaké posledné kúsky z diárikov mám ešte stále v ponuke. :-)

Author článku:

Volám sa Michaela a pochádzam z Bytče. Milujem design, ručnú prácu, papier a písmená (a ľudovô!). Ak by som sa mala charakterizovať jedným slovom, poviem, že som detailista.