Rýdzoslovenské diáre 2017 už v ponuke

Zvládla som to a prinášam Vám novinku v podobe rýdzoslovenských diárov 2017! :-) Aj tento rok som sa nechala inšpirovať slovenskou ľudovou tvorbou, a preto sú všetky moje obálky pokreslené rýdzoslovenským ornamentom.


Mesačné diáriky prešli malým redizajnom: ilustrovala som predsádky, doplnila kalendár o pekné slovenské príslovia, rozšírila plochu plánovacej agendy ako najviac sa dalo a pripojila listy na rozvrhnutie a prehodnotenie ročných cieľov. Nech sa Vám páči čo najviac! :-)

mesacny09

mesacny06  mesacny02

mesacny04  mesacny05

>> Pozrieť mesačné diáre 2017

Veľkou novinkou však je, že okrem mesačných diárikov prichádzam aj s týždennými diármi, ktoré obsahujú všetky dôležité náležitosti: menný kalendár, prehľad sviatkov, jednoduchý lunárny kalendár a informácia o zmene času. Nechýbajú samozrejme ani záujmové listy (rovnako ako v mesačných diároch — kontrola pravidelných výdajov, zoznam pre knihy, zoznam pre filmy, Ježiškov list, zoznam želaní a webová kľúčenka) a 46 prázdnych bodkovaných strán na poznámky!

lucia02

tyzdenny01  tyzdenny06

 

>> Pozrieť týždenné diáre 2017

Tento rok som bola aj vyberavá ohľadne papiera, siahla som po tej najekologickejšej variante, po recyklovanom papieri.

Želám teda príjemné pozeranie, snáď Vám nejaký kúsok padne do oka, a ak áno, tak neváhajte, diáriky sú v limitovanom počte! :-)

 

>> Pozrieť celú ponuku rýdzoslovenských diárov na rok 2017

Author článku:

Volám sa Michaela a pochádzam z Bytče. Milujem design, ručnú prácu, papier a písmená (a ľudovô!). Ak by som sa mala charakterizovať jedným slovom, poviem, že som detailista.