Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.
Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.

Kožený zápisník Kristína

Ručne viazaný kožený zápisník svojou veľkosťou vhodný do každej dámskej kabelky alebo pánskej kapsy.

Obal je vyrobený z pravej hovädzej kože červenej farby. Koža je hladká, pevná a drží tvar, naviac krásne vonia.

Do zápisníka je viazaný recyklovaný papier rakúskej výroby s plošnou hmotnosťou 100 g/m². Papier má prírodnú bielu farbu a patrí do skupiny Green Range  — podporuje ochranu životného prostredia, má aj certifikát FSC pre zodpovedné lesné hospodárstvo, enviromentálnu značku EÚ a vyrába sa výlučne v závode, ktorý má certifikát podľa normy ISO 14001. Je tiež jedinou značkou papiera zaradeného na zoznam „Check Your Paper“, v ktorom Svetový fond na ochranu prírody WWF uverejňuje ekologické produkty z papiera a celulózy preverené nezávislým auditorom.

Celá zápisníková väzba je pevná, ale dá sa ohnúť (ako v prípade paperback-u). Papier nie je vymeniteľný.

Vyrobený v Bytči, na Slovensku.

Upozornenie! Farby zápisníka sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora alebo displeja Vášho zariadenia.

V prípade otázok ma smelo kontaktujte na michaela@zapisniky.sk.

Limitovaná kolekcia.

Predaný :-(

Chcem si vybrať iný

Nie je na sklade

Kategórie:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 320 g
Formát papiera

105 mm ×148 mm (A6)

Hrúbka zápisníka

cca 40 mm

Počet strán

288

Farba kože

červená

Farba nite

červená

Papier

recyklovaný bez potlače

Typ zapínania

na šnúrku