Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.
Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.Ručne viazané kožené zápisníky, denníky a diáre zo Slovenska. Vyrobené v Bytči. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Od Michaely Slaninkovej.

Kožený zápisník Hugo

Ručne viazaný kožený zápisník svojou veľkosťou vhodný do každej dámskej kabelky alebo pánskej kapsy.

Vyrobený v limitovanej kolekcii. Len 10 ks.

Obal je vyrobený z pravej hovädzej kože karamelovej farby. Koža je hladká, pevná a drží tvar, naviac krásne vonia.

Farba kože nie je po celom povrchu homogénna, miestami môže byť melírovaná a celkovo farebný povrch zápisníka sa môže javiť v štýle starej (starodávnej) kože. Každý zápisník má teda mierne odlišný farebný povrch.

Ak si želáte konkrétny zápisník, ktorému prislúcha dané číslo, prosím, napíšte mi ho do poznámky v objednávke.
Hugo č.1 — predaný.
Hugo č.3 — predaný.
Hugo č.4 — predaný.

Hugo č.5 — predaný.
Hugo č.6 — predaný.
Hugo č.9 — predaný.
Hugo č.10 — predaný.

Do zápisníka je viazaný recyklovaný papier rakúskej výroby s plošnou hmotnosťou 100 g/m². Papier má prírodnú bielu farbu a patrí do skupiny Green Range  — podporuje ochranu životného prostredia, má aj certifikát FSC pre zodpovedné lesné hospodárstvo, enviromentálnu značku EÚ a vyrába sa výlučne v závode, ktorý má certifikát podľa normy ISO 14001. Je tiež jedinou značkou papiera zaradeného na zoznam „Check Your Paper“, v ktorom Svetový fond na ochranu prírody WWF uverejňuje ekologické produkty z papiera a celulózy preverené nezávislým auditorom.

Celá zápisníková väzba je pevná, ale dá sa ohnúť (ako v prípade paperback-u). Papier nie je vymeniteľný.

Vyrobený v Bytči, na Slovensku.

Upozornenie! Farby zápisníka sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora alebo displeja Vášho zariadenia.

V prípade otázok ma smelo kontaktujte na michaela@zapisniky.sk.

Predaný :-(

Chcem si vybrať iný

Nie je na sklade

Kategórie:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 320 g
Formát papiera

105 mm ×148 mm (A6)

Hrúbka zápisníka

cca 40 mm

Počet strán

288

Farba kože

karamelová

Farba nite

karamelová

Papier

recyklovaný bez potlače

Typ zapínania

na šnúrku