Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.
Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.Ručne viazaný kožený zápisník vyrobený v Bytči. Michaela Slaninková.

Kožený zápisník Eddard

Ručne viazaný kožený zápisník svojou veľkosťou vhodný do aktovky alebo inej väčšej kapsy.

Vyrobený v limitovanej kolekcii. Posledný 1 ks.

Obal je vyrobený z pravej hovädzej kože melírovanej hnedej farby. Koža má hmatateľnú štruktúru, je pevná a drží tvar, naviac krásne vonia.

Koža, z ktorej sú vyrobené zápisníčky, nie je povrchovou úpravou homogénna, preto sa aj každý zápisník v detailoch štruktúry kože líši.

Do zápisníka je viazaný recyklovaný papier rakúskej výroby s plošnou hmotnosťou 100 g/m². Papier má prírodnú bielu farbu a patrí do skupiny Green Range  — podporuje ochranu životného prostredia, má aj certifikát FSC pre zodpovedné lesné hospodárstvo, enviromentálnu značku EÚ a vyrába sa výlučne v závode, ktorý má certifikát podľa normy ISO 14001. Je tiež jedinou značkou papiera zaradeného na zoznam „Check Your Paper“, v ktorom Svetový fond na ochranu prírody WWF uverejňuje ekologické produkty z papiera a celulózy preverené nezávislým auditorom.

Celá zápisníková väzba je pevná, ale dá sa ohnúť (ako v prípade paperback-u). Papier nie je vymeniteľný.

Vyrobený v Bytči, na Slovensku.

Upozornenie! Farby zápisníka sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora alebo displeja Vášho zariadenia.

V prípade otázok ma smelo kontaktujte na michaela@zapisniky.sk.

Predaný :-(

Chcem si vybrať iný

Nie je na sklade

Kategórie:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 500 g
Formát papiera

148 mm ×210 mm (A5)

Hrúbka zápisníka

cca 35 mm

Počet strán

240

Farba kože

melírovaná hnedá

Farba nite

hnedá škoricová

Papier

recyklovaný bez potlače

Typ zapínania

na šnúrku