Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.
Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.Ručne viazané kožené zápisníky zo Slovenska. Autor: Michaela Slaninková.

Kožený zápisník Berta

 

Ručne viazaný kožený zápisník svojou veľkosťou vhodný do aktovky alebo inej pevnej kapsy.

Obal je vyrobený z pravej hovädzej kože, tmavohnedej hladenice. Koža je hladká, veľmi pevná a krásne vonia.

Do zápisníka je viazaný recyklovaný papier rakúskej výroby s plošnou hmotnosťou 100 g/m². Papier má prírodnú bielu farbu a patrí do skupiny Green Range  — podporuje ochranu životného prostredia, má aj certifikát FSC pre zodpovedné lesné hospodárstvo, enviromentálnu značku EÚ a vyrába sa výlučne v závode, ktorý má certifikát podľa normy ISO 14001. Je tiež jedinou značkou papiera zaradeného na zoznam „Check Your Paper“, v ktorom Svetový fond na ochranu prírody WWF uverejňuje ekologické produkty z papiera a celulózy preverené nezávislým auditorom.

Celá zápisníková väzba je veľmi pevná, ale dá sa ohnúť (ako v prípade paperback-u). Papier nie je vymeniteľný.

Vyrobený v Bytči, na Slovensku.

Upozornenie! Farby zápisníka sa môžu mierne líšiť v závislosti od nastavenia Vášho monitora alebo displeja Vášho zariadenia.

V prípade otázok ma smelo kontaktujte na michaela@zapisniky.sk.

Predaný :-(

Chcem si vybrať iný

Nie je na sklade

Kategórie:

Ďalšie informácie

Hmotnosť 872 g
Formát papiera

148 mm × 210 mm (A5)

Hrúbka zápisníka

cca 65 mm

Počet strán

408

Farba kože

tmavohnedá

Typ zapínania

na šnúrku