O nákupe a doprave

Cena v e-shope

Nie som plátca DPH a všetky ceny zápisníkov v tomto e-shope sú konečné. K cene tovaru je však vždy prirátaný poplatok za dopravu, príp. dobierku.

Kúpa zápisníka

Každý zápisník zverejnený v tomto e-shope sa dá kúpiť len ako 1 ks, a to z toho dôvodu, že väčšina zo zápisníkov sú vyrábané len ako jediný kus — originál. V niektorých prípadoch sa môže stať, že zápisník je vyrobený v 2 ks, preto, ak máte záujem o viac kusov, prosím, informujte sa o tejto prípadnej možnosti prostredníctvom e-mailu michaela@zapisniky.sk.

Platba objednávky

Objednávky je možné platiť vopred bankovým prevodom na č.ú.: SK9583605207004204511476 alebo na dobierku pri prevzatí zásielky.

Zápisníky posielané mimo územie Slovenska je možné platiť len vopred bankovým prevodom na dané číslo účtu.

Faktúra za tovar

Pre každú objednávku je vystavená faktúra a zasielaná v papierovej podobe v balíku so zakúpeným zápisníkom.

Faktúra za objednaný tovar, ktorá nie je uhradená do 7 dní, je automaticky zrušená a tovar je tak vrátený späť do ponuky.

Cena dopravy SR

Prepravu zápisníkov zabezpečuje Slovenská pošta. Zápisníky posielam vždy doporučene 1.triedou. Podľa typu prepravy a spôsobu platby je cena takáto:

  • pri platbe vopred pri nákupe nad 160 EUR: ZDARMA,
  • pri platbe vopred: 2,50 EUR,
  • na dobierku: 3,50 EUR,
  • pri platbe vopred kuriérom:  4,50 EUR,
  • na dobierku kuriérom: 5,50 EUR.

Cena dopravy ČR

V rámci Českej republiky sú zápisníky doručované Českou poštou ako doporučený list 1. triedy alebo balík za cenu 9 EUR. Objednávku do Českej republiky je možné platiť len vopred prevodom na bankový účet.

Cena dopravy svet

Zápisníčky je možné poslať aj do ostatných krajín sveta, o podmienkach a cene dopravy sa prosím informujte prostredníctvom e-mailu michaela@zapisniky.sk. Predbežne si cenu môžete zrátať aj na stránkach cenníka Slovenskej pošty.

Zaslanie objednávok

Objednávky zasielam do 2–5 pracovných dní, v prípade platby vopred však vždy až po pripísaní platby na môj účet. 

Vo vianočnom období odosielam objednávky ihneď, v priebehu 1–2 pracovných dní, aby stihli doraziť pod Váš stromček. Ak si nie ste istý, či Vaša objednávka stihne prísť do Vianoc, smelo ma kontaktujte na e-mail michaela@zapisniky.sk.

Podacie číslo zásielky

Podacie číslo zásielky je vždy zasielané prostredníctvom e-mailu. Pomocou tohto čísla je možné sledovať stav Vašej zásielky cez Track & Trace, a tiež vyzdvihnúť si zásielku na pošte aj bez oznamovacieho (žltého) lístka. Na prevzatie zásielky máte 18 kalendárnych dní od dátumu doručenia.

Vrátenie zásielky

Zakúpený zápisník je možné vrátiť alebo vymeniť  do 14 pracovných dní od doručenia tovaru. Vrátený tovar musí byť nepoškodený, nepoužívaný, v pôvodnom balení a bezpečne dopravený na adresu odosielateľa: Michaela Slaninková, Bottova 1149/8, 014 01 Bytča, Slovenská republika ako doporučený list alebo balík. Suma za vrátený produkt je v plnej výške vyplatená až po jeho doručení a všetky náklady spojené s dopravou si kupujúci hradí sám.

Zrušenie objednávky

Kupujúci má právo bezdôvodne zrušiť svoju objednávku prostredníctvom e-mailu michaela@zapisniky.sk s uvedením čísla objednávky. V prípade, že objednávka bola už odoslaná, má predajca nárok na uhradenie nákladov spojených s prepravou tovaru.

Predajca zruší objednávku kupujúcemu, ak do 7 dní nezaznamená úhradu faktúry.

Záruka

Na predávaný tovar je poskytovaná zákonná záručná doba 24 mesiacov.

Záruka sa nevzťahuje na poškodenie vzniknuté prirodzeným alebo nadmerným mechanickým opotrebením. A tiež sa nevzťahuje na anomálie produktu, ktoré boli kupujúcemu pred dokončením objednávky známe — kupujúci bol na ne upozornený v popise produktu alebo boli viditeľné na informačných fotografiách pri danom produkte.

Reklamácia

Prípadnú reklamáciu prosím oznámte na e-mail michaela@zapisniky.sk spolu s popisom závady a jej ukážkou na priloženej fotografii. Pri oprávnenej reklamácii bude reklamovaný tovar vymenený za nový (pokiaľ bude skladom) alebo bude zaslaný iný, alebo bude vrátená suma za reklamovaný tovar.

Ochrana osobných údajov

Všetky osobné údaje získané prostredníctvom činností na tomto e-shope sú dôverné a s výnimkou osôb zaisťujúcich prepravu objednaného tovaru nie sú predávané tretím osobám.

Prevádzkovateľ

Mgr. Michaela Slaninková
Bottova 1149/8
014 01 Bytča
Slovenská republika

IČO: 47863111
DIČ: 1084978103

Zapísaná v Živnostenskom registri Okresného úradu Žilina, číslo živnostenského registra: 580-54662.

e-mail: michaela@zapisniky.sk
Úplné znenie obchodných podmienok