Novinka: Ručne viazané kožené fotoalbumy

Po niekoľkých mesiacoch sa mi konečne podarilo dostať do finálnej podoby ďalší ručne robený produkt z mojej dielničky — kožený fotoalbum! Rada by som Vám teda dneska predstavila prvé kúsky. :-)

DSC_0293

Každý fotoalbum má 104 strán na lepenie fotografii a tiež transparentný papier na ich ochranu. Papierik do albumov bol starostlivo vyberaný vzhľadom na výrobu, životné prostredie a trvácnosť. Ten pevnejší papier je talianskej výroby, má top ekologické vlastnosti, na jeho výrobu boli použité aj zvyšky organických produktov, ktoré by sa inak už nedali využiť. Transparentný papierik je zo skupiny acid free, takže Vám ani po rokoch nezožltne.

DSC_0373

Fotoalbumy som vyrobila v 2 formátoch. Ten menší má rozmer 18 x 18 cm. Je teda vhodný na vlepovanie fotografií štandardných rozmerov ako 9 x 13 cm, 10 x 15 cm a perfektne sa hodí na polaroidy. :-)

DSC_0299

DSC_0308

DSC_0298

DSC_0314

DSC_0361

Tie väčšie albumy majú rozmer papiera až 28 x 28 cm, takže poskytujú priestor aj pre špeciálne veľké formáty fotografií. :-)

DSC_0309

Veľmi pekne Vám ďakujem za pozornosť :-) Ak by ste mali nejaké otázky, smelo mi napíšte na [email protected]

Prajem všetkým krásny deň,

Michaela

Author článku:

Volám sa Michaela a pochádzam z Bytče. Milujem design, ručnú prácu, papier a písmená (a ľudovô!). Ak by som sa mala charakterizovať jedným slovom, poviem, že som detailista.