Galéria hodnotení

Keďže som hrdou majiteľkou už tretieho Miškinho zápisníka, asi je každému jasné, že spokojnosť je slabé slovo. Každý zápisník je iný, inak voňavý, inak farebne zladený, inak ozdobený. A tento posledný je úplne dokonalý. Anastasia mi asi ukradla srdce.
Výrobok bol ešte krajší ako na fotografii, a to sa stáva málokedy, keďže už fotky boli parádne. Pôvodne som si pri objednávaní myslela, že by to chcelo väčšiu veľkosť. No keď som zápisník vzala do ruky, inú veľkosť si ani neviem predstaviť. Je proste ideálny. Príjemný na dotyk, lahodiaci oku. Určite odporúčam!
Fantázia… Vedela som že zápisník bude kvalitný (už som si predtým jeden kúpila), ale toto ma dostalo… Naozaj veľmi pekne ďakujem, je prekrásny, prepracovaný do detailov, som veľmi spokojná. Urobil mi radosť. Je to taká moja malá závislosť :)
Krásna, precízna ručná práca, vynikajúca kvalita. Veľmi odporúčam! Ďakujem!
Miška vybavila objednávku okamžite, mám zápisníky doma 3 dni od zadania objednávky. Ďakujem za milú pozornosť, balík bol starostlivo zabalený.
Ďakujem Michaele za krásne zápisníky. Veľmi oceňujem nápad využiť ľudové motívy. Tie, ktoré som kúpila, poputujú do Prahy a do Kalifornie, ľuďom, ktorí majú sčasti slovenský pôvod.
Zápisníčky sú neuveriteľne, uveriteľne krásne, prepracované do detailov. Už nám ležia v poličke, čestné miesto dostali a tešia sa na to ako ich počmárame…ehm pardon, krasopisne popíšeme! :) :)
Krásna, precízna ručná práca, vynikajúca kvalita. Veľmi odporúčam! Ďakujem!
Famózny kúsok! Je to najkrajší zápisník, aký som kedy mala. Chcela som napísať zošit, ale pre tú nádheru, čo držím v rukách, by to bola hotová urážka! Miška ďakujem Ti, urobila si mi obrovskú radosť. Si veľmi šikovná, prajem Ti, aby si mala kopec skvelých zákazníkov, nápadov a úžasného materiálu, s ktorým by si mohla pracovať! Ešte raz, obrovská vďaka. Ps: budem Ti robiť reklamu všade, kde sa bude dať.
Krásny zápisníček, nádherná práca — treba vidieť, chytiť, ovoniať,… Prevýšil všetky moje očakávania a určite neostane sám.
Michaela, veľké krásne ďakujem, zápisník je úžasný a ďakujem aj za mini-zápisníček… Opakujem sa s tým mojím ďakujem, ale neviem, čo by som ešte viac dodala — dúfam, že prijímateľ darčeka bude z neho tak uveličený ako som ja… keďže môj známy je začínajúci spisovateľ, dúfam, že v tomto zápisníku sa zrodia základy jeho budúceho románu, ktorý bude nemenej úžasný ako aj zápisník…
Opäť krásny zápisník, ďakujem.
Ten zápisník je úžasný!!!!!! To je prekrásne, to je presne to, čo som chcela, Vy ste parádna, je to prekrásna práca, a to vnútro — drsné, vyzerá to perfektne, nemám na to slov!!!! Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať, že Ste boli ochotná ísť do toho, a za tu krásnu prácu!!! Prajem Vám nech sa Vám pekne darí, a robíte radosť aj naďalej ľuďom okolo, ja som sa tešila ako malé dieťa :-) a určite sa bude tešiť aj ten, pre koho je to určené ;-) Ďakujem!!!
Zápisníček je nádherný, pôsobí luxusne a pritom drsne, manžel je natešený a ja s ním :-) Krásna práca, ďakujem.
Zápisník je nádherný. Doručený bol v poriadku. Som veľmi spokojná.
Neskutočné, predčilo moje očakávania!!
Zápisníky sú nádherné a precízne prepracované. Dúfam, že sa nám ich podarí naplniť rovnako krásnym obsahom :) S Miškinou prácou aj prístupom sme boli veľmi spokojní, želáme veľa tvorivých chvíľ, Tvoja práca stojí za to!
Potrebovala som nejaký darček pre moju sestru. Ale rýchlo :-) Zápisník je niečo originálne, krásne a pritom užitočné — je to ideálny darček. Mala som ho snáď do dvoch či troch dní doma. Neuveriteľná rýchlosť reakcie a krásny luxusný darček!
Milá Miška, dnes mi prišli zápisníčky…všetky sú také nááádherné, voňavučké, úžasne vypracované…skutočne originálne a veľmi štýlové…a takto môžem ešte dlho pokračovať:)) Veľké ďakujem aj za darček a za fakt milé, trpezlivé a ústretové jednanie…Miška si naozaj skvelá predávajúca:)) a už sa teším na ďalšie krásne kúsky od Teba ♥♥♥ Zuzana
Zápisník mi dnes prišielĎakujem veľmi pekne zaň,
I za slovká na ružovom papieriku,
i za maličký zápisník navyše,
na ktorom bol papierik prilepený
Je cítiť , že ste dobrá duša
To človeka potešíĎakujem ešte raz,
Pohladili ste
So srdečným pozdravomRoman
Chcem Vám veľmi pekne poďakovať, balíček došiel a ohúril. Zápisník je naozaj krásny, voňavý. Hľadala som dar k 30. jubileu mojej kamarátky, ktorá veľmi rada píše. Som si istá, že som našla ten správny. Vaša práca je vkusná a precízna. Držím Vám palce k ďalšej práci a veľa spokojných zákazníkov. Ja budem odporúčať na všetky strany :).
Milujem kvalitné a handmade veci od ľudí, ktorí to robia naozaj poctivo a ten Váš, resp. teraz už môj :) zápisník by som aj presne tak ohodnotila — poctivý kvalitný handmade zápisník. Ak si správne pamätám, tak aj na vizitke ste mali napísané slovo poctivý, a presne to vystihuje to, čo mi prišlo. Chvíľku som mala jemné výčitky, že si idem robiť takú drahú radosť, ale oplatilo sa, je nádherný a vyzerá kvalitne. Keď ho vypíšem, určite sa po ďalší kúsok k Vám vrátim!!!
Srdečná vďaka za promptné vybavenie mojej objednávky. Som veľmi milo prekvapená z diára. Z jeho prehľadu, kvality stránok,
dizajnu. Takýto som ešte nemala. :) Už teraz viem, že na nasledujúci rok (2017) si u Vás znova objednám diár.
Veľmi dobrá komunikácia s predajcom. Výrobok vyzeral presne ako na fotografii. Veľká spokojnosť z mojej strany, určite si znovu niečo objednám :)
Nádherné diáre, úplne podľa môjho gusta, na vysokej úrovni po dizajnovej aj technickej stránke. Úžasné folkové motívy, nádherné písmo no proste tip top :-)
Nádherné, Michaela vdýchla zápisníku dušu :) Absolútna spokojnosť.
Ďakujem za krásny denník, je nádherný. Veľmi ma potešil. Ste šikovná a prajem Vám veľa úspechov :)
Michalka, ďakujem za úchvatný zápisník! Budú v ňom hodnotné veci pre moju rodinu!
Všetko prišlo v poriadku a zápisník je fakt krásny, taký „historický“ presne ako má môj muž rád. Ďakujem pekne.
Dnes mi přišel od Vás objednaný zápisníček… Moc bych Vám chtěla vyjádřit obdiv a úctu k Vaší práci… Vnášíte lidem radost do života!
Práve som si v práci rozbalil balík.Všetko prišlo v poriadku :) Ďakujem! Zápisník je nádherný, kvalitne a precízne zhotovený. Zhotovený ani nie je to správne slovo. Cítiť z neho totiž, že ste doň vložila okrem svojich schopností aj kúsok svojho srdca — samej seba. Vidieť, že Vás práca a kreativita baví. Prajem Vám všetko dobré, a nech sa Vám aj naďalej darí robiť svoju prácu s láskou a úsmevom na tvári.
Balíček som si dnes vyzdvihla na pošte. Zápisníky sú nádherné, úžasná a precízna práca, s láskou viazané, to z nich spieva. Veľmi sa mi páčia aj diáre. Držím Vám naďalej palce a budem sledovať Vaše výrobky, už teraz rozmýšľam nad ďalším. :-)

Prejsť do galérie zápisníkov